1. Ana Sayfa
  2. Rehberlik

TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022

TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022
+ - 0

Merhabalar, DersNotuİndir.com okuyucusu, TYT Geometri Kitap Önerileri 2021 ve TYT Geometri Kitap Önerileri 2022 sizler için yayınlıyoruz. Yazımız her sene güncellenmekte olup tüm yeni TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022 içermektedir.

Seçtiğimiz kitaplar piyasadaki tüm seviyeler tek tek incelenerek siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Sizde en iyi geometri soru bankaları nı arıyorsanız bu yazımız dikkatinizi çekebilir.

Sizler için yazımızda kolay, orta ve zor olmak üzere üç temel liste hazırladık. Umarız sizin için yararlı olur.

1Kolay Seviye Geometri Kitap Önerileri

Sizler için kolay seviye geometri kitapları listemizde 2 adet çeşitli yayınlardan kitaplar bulunmakta.

Karekök Yayınları Geometri Sıfır Soru Bankası

geometri-0

Karekök Yayınları’nın yayınlamış olduğu 0 serisi derslerde temel atmak isteyen öğrenciler için vazgeçilmez. İçerik olarak baktığımızda yeni nesil sorularla azda olsa desteklenmiş.

Karekök Yayınları hem öğretmenler tarafından hem de öğrenciler tarafından beğenilen kaliteli bir yayın. Böyle kaliteli bir yayın yeni başlayanlar için gayet kaliteli soruları içerisinde bulunduran Geometri Sıfır Soru Bankasını sizler için yayınladı. TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022

Böylece Karekök Geometri Sıfır Soru Bankası TYT geometri kitap önerileri listemizde yerini aldı.

Tonguç Akademi Geometri Sıfır’dan Soru Bankası

geometri

Tonguç Akademi ve Gri Koç işbirliği ile piyasaya sürülen 0’dan TYT Geometri Soru Bankası gerçekten sıfırdan geometriye başlayacak olan öğrenciler için güzel bir tercih.

İçerisinde yeni nesil görsellerle desteklenmiş sorular bulunan kitap, kaliteli ve sizi geliştirecek bir içeriğe sahip. TYT Geometri Soru Bankası nda ilerlediğinizde günden güne temelinizin sağlamlaştığını göreceksiniz. Kitabın içeriğindeki kısa konu anlatımları sizi sorular ile yalnız bırakmıyor.

Böylece Tonguç Akademi 0’dan Geometri Soru Bankası TYT geometri kitap önerileri listemizde yerini almış oldu.

2Orta Seviye Geometri Kitap Önerileri

Sizler için orta seviye geometri kitapları listemizde 2 adet çeşitli yayınlardan kitaplar bulunmakta.

Endemik Yayınları Geometri Soru Bankası

endemik-yayinlari-geometri-soru-bankasi

Endemik Yayınları tarafından çıkartılan geometri soru bankası orta seviye olarak tabir ettiğimiz geometri hakkında temeli bulunan öğrenciler tarafından tercih edilebilir. Sizde kendinizi bu öğrenciler içerisinde görüyorsanız kitabı edinebilirsiniz.

Kitabımızın içinde çoğunlukla yeni nesil sorulara yer verilmiş. Geometri hakkında problemler çözerek sizi ileri bir seviyeye taşıyacaktır. ÖSYM tarzı sorular ile sınava hazırlık için kesinlikle çözmeniz gereken bir kitap olduğunu düşünüyoruz.

Böylece Endemik Yayınları Geometri Soru Bankası TYT geometri kitap önerileri listemizde yerini aldı. TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022

Palme Yayınları Geometri Soru Bankası

palme-tyt-geometri-soru-bankasi

Palme Yayınlarının bir kitabı olan TYT Geometri Soru Kitabı gerçekten orta ve üst seviye bir içeriğe sahip. Sizlerinde bildiği gibi Palme yayınları hem öğretmenler hem de öğrenciler tarafından sıkça kullanılan, soruların kalitesinin yeterli seviyede olduğu bir yayındır.

Palme Yayınlarının bu kitabında sorular ve soru yanlarında bulunan önemli ufak notlar ile size öğreterek çalışmayı ilke ediniyor. Çözdüğünüz sorularda ÖSYM’nin son yıllarda sevdiği bir tür olan yeni nesil sorulardan bulunmaktadır.

Böylece Palme Yayınları Geometri Soru Bankası gerek kaliteli soruları olsun, gerek ÖSYM tarzı soru çeşitliliği olsun bizden tam puan alarak TYT geometri kitap önerileri listemizde yerini aldı.

3Zor Seviye Geometri Kitap Önerileri

Sizler için zor seviye geometri kitapları listemizde 2 adet çeşitli yayınlardan kitaplar bulunmakta.

Karekök Yayınları TYT Geometri Zoru Bankası

karekok-tyt-geometri-zoru-bankasi

Karekök Yayınlarını hepimiz zorluğu ile tanırız. Zor ama kaliteli bir yayındır. Adı üstünde Zoru Bankası kitabı ile ÖSYM sınav sorularından bile zor bir düzeyde hazırlanmış bir kitap. Bu kitabı hem YKS sınavına hazırlanırken hem de matematik olimpiyatlarına hazırlanırken kullanabilirsiniz.

Kitap zor ve çok zor bir düzeyde. Kitabı çözmüş olan öğretmen ve öğrenciler kesinlikle kitabın çok zor olduğunu aşırı derecede öğrencileri zorladığını belirtiyorlar. Eğer sınavda matematik testinde 40/40 yapmak istiyorsanız son olarak çözmeniz kitap olabilir. İçindeki yeni nesil sorular ile ÖSYM formatındadır.

Karekök Yayınları Zoru Bankası zoru seven öğrenciler için 10 numara tercih, böylece TYT geometri kitap önerileri listemizde yerini aldı. TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022

Acil Geometri Yayınları TYT Soru Bankası

Bir diğer zor kitabımız olan Acil Geometri Soru Bankası öğrencilere YKS sınavına yakın bir içerik sunuyor. İçerisindeki sorular ne kadar klasik olsa da azda olsa yeni nesil sorularla desteklenmiş.

Size bir tavsiye verecek olursak çözdüğünüz kolay ve orta seviye kitaplardan sonra mutlaka bu kitaba bir göz atmalısınız. Konuyu tamamen kavradığınızı kitaptaki yaptığınız netlerin sayısına oranla anlayacaksınız. Kitap 431 sayfadan oluşmakta. Bu kitap hakkındaki bir diğer artı ise kitabın içindeki soruların video çözümlü olması.

Böylece Acil Geometri Soru Bankası TYT geometri kitap önerileri listemizde yer buldu.

Sizde böyle yazılarımızın devamının gelmesini istiyorsanız bize destek olmak için yorum yapmayı, arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın. TYT Geometri Kitap Önerileri 2021-2022

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İçeriği Yorumla